oper_1974 (oper_1974) wrote,
oper_1974
oper_1974

Украинцы окопались. Три "слоя" защиты от ДНР-ЛНР. ( 15 фото )
Загалом передбачається, що таких ліній оборони буде три. Перша – на кордоні зіткнень із терористами. Друга – на 15-20 кілометрів далі від передової. Роботи ж по третій оборонній лінії ще не розпочиналися.
Перша лінія укріплень від другої практично не відрізняється – за винятком того, що на першій лінії стріляють.

І перша, і друга складається з так званих взводних-опорних пунктів. Їх приблизно близько двохсот на двох лініях. Це оборонні фортифікаційні споруди із блокпостами, окопами, місцями для зенітно-ракетних комплексів і танків. Крім того, це ще й ряд траншей, перекритих щілин, бліндажів, де солдати можуть укриватися від снарядів і вести прицільний вогонь по противнику.

Довжина кожної лінії оборони приблизно 410 кілометрів. Але це не означає, що такі пункти будуть розташовані по всій довжині. Місця їх розташування визначалися в Генштабі, виходячи зі стратегічних напрямків та особливостей місцевості. Вони можуть перебувати на відстані один від одного по лінії й на 5, і на 20 кілометрів.

З резервного фонду на відповідні цілі – будівництво двох ліній оборони – кабмін виділив 100 мільйонів гривень.


Tags: другое
Subscribe

promo oper_1974 июнь 28, 2013 23:25 257
Buy for 100 tokens
По мотивам статьи Ростислава Горчакова. "В январе 1940 года рейхсканцлер Адольф Гитлер дал немецкой судебной системе оценку: "Наши суды - медлительные ржавые машины по штамповке возмутительно несправедливых приговоров". И тут же поклялся, что лично займется делом восстановления…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 74 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →